Emma's new tweets!

18. august 2014 at 23:19 | Anny |  News
Po půl jedenácte našeho času se s Emminými tweety snad roztrhl pytel. Ačkoliv její tweetovací tempo je, řekněme dva až tři za měsíc, nyní to bylo šest v rozsahu sedmi minut.

První tři z toho byly retweety UN Women, Malala Fund a Pharrella Williamse na propagaci a oslavu úspěchů projektu #MDGmomentum, což je největší í světové hnutí Spojených národů proti chudobě v historii.

Dva tweety z toho byl pokus o zviditelnění problému sebevraždy, pravděpodobně lehce odkazující na nedávnou smrt herce Robina Williamse, který se podle všeho rozhodl ukončit svůj život z důvodu depresí. Emma se nám svým posledním tweetem stejně jako odkazem na článek deníku The Guardian snažila upozornit na to, že muži, ačkoliv to není zrovna populární názor, jsou mnohem více náchylní na to sáhnout si na život, než ženy.

A zbývá nám poslední tweet, který sice souvisí s předchozími, ale má váhu sám o sobě: 'Rovnost pohlaví nejen že osvobodí ženy, ale také muže z jejich předepsaných stereotypů.'

A nyní můj názor: Jsem vděčná, že se Emma angažuje do důležitých věcí, jelikož témata jako například sebevražda (ať už mužů či žen), jsou stále v naší společnosti nesmyslně tabuizována. Myslím, že zájem takto slavné a vlivné osoby je velice přínosný a důležitý. Jsem ráda, že Emma koná svou práci ambasadorky zodpovědně. Ale při vší úctě, vím, že je nyní zaneprázdněna jinými věcmi a respektuji to, ale chybí mi Emminy tweety z každodenního života...

Source: @EmWatson on Twitter
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Miss Ashley Miss Ashley | Web | 18. august 2014 at 23:24 | React

Naprosto s tebou souhlasím :) toto jsem o ni vůbec nevěděla je zlatá :) a jsem moc ráda, že najednou byla taká aktivní na tweets :)

2 Ennie Ennie | Web | 19. august 2014 at 18:43 | React

Je to od ní skvělé. Napadlo mě tolik věcí o dnešní společnosti, že radši nebudu nic víc psát...je mi z toho smutně, špatně... ale s tím bohužel ni nezmůžu :(.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama